Про нас

"Офіційний сайт Казкова долина дитячий табір" href="http://www.kazkova.in.ua/| Офіційний сайт казкова долина

Казкова долина є маленьким світом дітей віком 7 - 16 років (учнів 1-11 класів), які полюбили його за: 
- Багаторічні традиції (які набувають розвитку та передаються від однієї зміни до другої); 
- Щоденні заходи для всіх вікових груп (концерти, огляди художньої самодіяльності, спортивні та мистецькі змагання, конкурси на ерудованість, колективні творчі справи, дискотеки). 
- Повноцінне якісне харчування (протягом дня діти 5 разів отримують різноманітні смачні страви від висококваліфікованих кухарів, свіжі овочі та фрукти).

 

Територія табору розташована у сосновому лісі, має зручне та компактне розташування що дозволяє швидко дістатись до потрібної точки, все необхідне знаходиться поруч. У центрі знаходиться ігровий майданчик та великі альтанки на березі озера.

 

Діти проживають в одноповерхових цегляних будиночках (від 3 до 14 дітей в кімнаті) разом з вихователями. Хлопчики та дівчатка поселяються в різних будиночках.

 

На території є артезіанська свердловина та обладнано фонтанчики для пиття. Цілодобово працює медпункт, де кваліфіковані лікарі у будь-який час готові надати необхідну допомогу.

 

У табірній програмі безліч веселих ігор і цікавих забавок. На території обладнано футбольне поле, майданчики для волейболу та бадмінтону, тенісні столи, лісова доріжка з перешкодами, став для спортивної риболовлі.

 

Літній театр щоденно збирає дітей на незабутні концерти та вистави. Тут проводяться дитячі виступи КВН. А гардеробу з більш як п’ятсот сценічних костюмів позаздрять і дорослі артисти. 

 

В просторій столовій запроваджено п’ятиразове харчування. Діти щоденно отримують необхідні молочні, м’ясні, рибні страви,  найсвіжіші овочі та фрукти. І звичайно солодощі.

 

http://www.kazkova.in.ua дитячий табір, оздоровчий дитячий табір дитячий табір, оздоровчий дитячий табір

Профільний позашкільний
навчально- оздоровчий дитячий заклад
"Казкова Долина"

Вінницька обл. 
Літинський р-н  с.Городище

Ми в інтернеті